101 Okey – İnternetsiz  2.15.0 APK MOD (UNLOCK/Unlimited Money) Download

101 Okey – İnternetsiz 2.15.0 APK MOD (UNLOCK/Unlimited Money) Download

(36659)Board, Games

Description of 101 Okey - İnternetsiz

101 Okey – İnternetsiz APK MOD (UNLOCK/Unlimited Money) Download101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 101 Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna. Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.

101 Okey Özellikleri:
– Google Game Play Service,
– Başarılar,
– Sıralamalar,
– İstatistikler,
– Görevler,
– Seviyeler.

Ayarlar:
– Katlamalı / Katlamasız seçeneği,
– Oyun Hız Ayarı,
– Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Okey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç mümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur (örnek: 3, 5, 7, 9 veya 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.

Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesinden sonra dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır. Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tane taş açık durur. Bu açık taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyun saat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan başlar ve bu oyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Her sırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker ya da bir önceki oyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğer elindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir (dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açınca elindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğer oyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savar. Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş atarak tamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmak zorundadır.

El açmak için en az 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizde aynı numaralı değişik renklerden 3 veya 4 adet set (örnek olarak siyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) veya aynı renklerden sıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir sette minimum 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesi için oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış gerekir. Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir hem de diğer açılmış setlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden önceki oyuncunun attığı taşı alırsa bu aldığı taşı kullanmak zorundadır. Eğer bu atılan taşı alan oyuncu henüz elini açmamış ise bu taşı aldığı zaman elini açmalı ve açtığı setlerin birinin içinde bu alınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizde istekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş set oluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerine konur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı ceza puanı verilmez.

Eli açmak için bir başka yol da en az beş çift taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çifte giderek oyun açarsa bu oyunda bir daha normal bir set açamaz. Ancak diğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun içinde çift açarsa bu tur iptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibi oyunlarımızı da deneyebilirisiniz.
101 Okey hd ekranlara sahiptir.
101 Okey download. 101 Okbir Okey, 101 101 Okbir Okey with its artificial intelligence, rich visual effects, simple and useful interface. Play okey 101 against the computer, without the Internet. Free 101 Okey Download. Have fun everybody.

101 Okey Features:
– Google Game Play Service,
– Achievements,
– Rankings,
– Statistics,
– Tasks,
– Levels.

Settings:
– Folding / Non-Folding option,
– Game Speed ​​Setting,
– Smart Stone String on / off

Okey 101 is played in multiple rounds with four players. The goal of this game is to finish the game with as few points as possible. The player with the least points at the end of all rounds is the winner of the game. The points are determined by the numbers on the remaining pieces (example: a red 3 = three points, a black 11 = 11 points). The game can end when there is no stone to pull from the deck or when a player completes his hand. The game consists of a certain number of rounds (example: 3, 5, 7, 9 or 11 rounds). Each round lasts until one of the players finish his hand.

After a player is designated as a dealer among the players, the dealer distributes 21 pieces to each player and gets 22 pieces to himself. One stone stays open while the remaining stones are inverted on the table. This open stone joker (OKEY stone) determines. The game is played counterclockwise. The player starts distributing stones and this player throws a stone without drawing. Then he plays to his right. Each row of players either draws a stone from the deck or takes the last stone thrown by the previous player. After the player draws a stone, if the sum of the series in his hand reaches 101, he can open his hand (he puts his series on the table). When the player opens his hand, he puts the series in his hand next to the other serial stones on the table. If the player is unable to open a stone on the table, he throws a stone on the table and passes the order. The player must complete his turn by throwing a stone on the table, even if he opens all his hand, he must throw the last stone on the table.

You must have at least 101 numbers to open a hand. To open a hand, you must have 3 or 4 sets of different colors of the same number (for example, black 5, red 5 and one blue 5) or a set of sequential numbers (red 7,8,9, for example). There should be a minimum of 3 stones in one set. In order to add stones to existing unfolded stones, the player must reach his minimum number of 101 and open his hand. During the same game, you can open your hand and add to other opened sets. If the player takes the stone that the previous player threw, he / she has to use that stone. If the player who took this thrown stone has not opened his hand yet, when he receives this stone, he should open his hand and this taken stone must be used in one of the sets he has opened. This bought stone is not allowed in your hand. If this stone cannot be used to create a set or to open a hand, this stone is put back and a stone is drawn from the deck. No penalty points are awarded for this mistake.

Another way to open the hand is to collect at least five pairs of stones. It is two similar stones understood from the couple. If the player opens the game by going to a couple once, he cannot open a normal set again in this game. However, he can add stones to the sets on the table opened by other players. If all four players at the table open in the same game, this round is canceled and the new game is started. No player gets penalty points in this game.

You can also try our games such as Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy.
It has 101 Okey hd screens.
– Hata düzeltmeleri.

com.hyilmaz.okey.yuzbir

App Information of 101 Okey - İnternetsiz

App Name 101 Okey - İnternetsiz
Package Name com.hyilmaz.okey.yuzbir
Version
Rating ( 36659 )
Size
Requirement
Updated
Installs 1,000,000+
Category Board, Games
Developer