Dword – Kelime Oyunu 1.2.4 APK MOD (UNLOCK/Unlimited Money) Download

Dword – Kelime Oyunu 1.2.4 APK MOD (UNLOCK/Unlimited Money) Download

Description of Dword - Kelime Oyunu

Dword – Kelime Oyunu 1.2.4 APK MOD (UNLOCK/Unlimited Money) DownloadDword – Kelime Oyunu, kelime haznenizi geliştirmek ve kelime dağarcığınızı genişletmek için harika bir oyun. Tek başınıza oynayabileceğiniz bir mod, multiplayer ve günlük kelime soruları gibi modlarla birlikte sunuluyor. Ayrıca, birçok joker özelliği ile oyun daha da heyecanlı hale geliyor.

Dword – Kelime Oyunu, Türkçe ve İngilizce olmak üzere 7500+ kelime içeriyor. Oyun, Türkçe kelime haznenizi geliştirmek için 5000’den fazla kelime içeriyor. İngilizce oynamak isteyenler için de 2500’den fazla İngilizce kelime mevcut.

Dword – Kelime Oyunu, birçok farklı seviyede mevcut. Oyunun başlangıç seviyesi kolaydır ve ilerledikçe zorluk seviyesi artar. Bu sayede, oyun herkes için uygun hale gelir.

Ayrıca, oyunun multiplayer modu sayesinde arkadaşlarınızla veya dünya genelindeki diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Multiplayer modu, oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor.

Günlük kelime soruları modu sayesinde, her gün yeni bir kelime öğrenerek kelime haznenizi geliştirebilirsiniz. Bu mod, düzenli olarak oynamak isteyen oyuncular için idealdir.

Oyunu indirin ve kelime haznenizi geliştirin!

com.RubikGameStudios.Dword

App Information of Dword - Kelime Oyunu

App Name Dword - Kelime Oyunu v1.2.4
Genre Games, Puzzle
Size
Latest Version1.2.4
Get it On Google Play
Update2023-04-24T12:51:02.000Z
Package Namecom.RubikGameStudios.Dword
Rating 0
Installs50,000+
Download APK